LIVE JASMIN

Vstúpiť do chatu

Livejasmin > Článku

Sex na Live Jasmin

Prvá vec, ktorá by mala byť jasná a vysvetlil veľmi dobre, je to, čo nájdeme v mieste, ako je tento a ako to funguje. Hoci Live Jasmin je jedným z najpopulárnejších internetových stránok na internete, ako ukazuje jeho Alexa rebríčku, pravidelne umiestnenie medzi 100 najnavštevovanejších miest po celom svete, pred online prítomnosť mnohých veľmi dôležitých mediálnych spoločností, je možné, že existujú ľudia, ktorí nevedia, alebo nikdy nevstúpili LiveJasmin.com

Hoci to je trochu zrejmé pri vstupe na miesto prvýkrát, že je služba pre dospelých a že to, čo sme ponúkané, je on-line sex, alebo Cybersex ako niektorí dávajú prednosť tomu, že to môže byť mätúce, najmä ak by sme sa nejako možno sa tam náhodou , prostredníctvom bannerovej reklamy alebo otravné popup, že sme nechceli otvoriť. V druhom prípade, zvyčajne to bude priamy užívateľ na špeciálnu propagáciu, kde môžeme priamo vidieť dievča chatovanie naživo na druhej strane fotoaparátu, zvyčajne oblečený v sugestívne spôsobom, a tam by malo byť varovanie, takže vieme, aký druh webu je.

Ostatné dievčatá modely:

Ak sa na druhej strane sme vstúpili na hlavnú stránku priamo zadaním do nášho prehliadača alebo z akéhokoľvek iného webu, čo nájdeme, je pokrytie alebo zachytiť obrazy z tých modelov, ktoré sú pripojené k video chat v tej dobe , niektoré vo väčších, výraznejšie boxy ako ostatné. Nezáleží na tom, čo krajiny sme sa prihlásiť z, pretože to funguje medzinárodne a tam sú vždy dievčatá zobrazené z celého sveta, bez ohľadu na to, kde žijeme.

Screenshot zo stránky Live Jasmin webová stránka

Akonáhle dovnútra, musíme vybrať jeden z modelov, ktoré je zobrazené, a že sa nám to páči dosť chcieť mať sex cez Internet s ňou, kliknutím na jej obrázok pre prístup k nej vysielanie priamo a uvidíme, či je k dispozícii. Ak jej Cam zaťaženie normálne, a môžeme ju vidieť na obrazovke a prístup k všeobecnej chat, ktorý je minimalizovaný na pravej strane, potom to znamená, že ona je k dispozícii pre súkromné show.

Môžeme tiež vidieť, v dolnej časti stránky, žlté tlačidlo s textom "Štart súkromné show", s ktorými by sme začať, alebo hlavou na registračnú stránku, ak nie sme zaregistrovaní, alebo na úver sekcii nákupu platiť za súkromné chaty, kde žiadny iný užívateľ môže interrup t alebo účasť v žiadnom prípade.

Na rovnakej obrazovke, môžeme tiež vidieť bio modelu, potom ju pridať k obľúbeným dostávať oznámenia, keď je pripojený, darca jej prekvapenie dary a sledovať jej Fotogaléria zadarmo, rovnako ako hosť.

Akonáhle sme si vybrali dievča, sme skontrolovali, že je k dispozícii, a my sme zaplatili, aby sa sám s ňou, to všetko závisí na našej fantázii a čo by sme chceli robiť. Samozrejme, že sa predpokladá, že niektoré formality a správanie zostáva, a skutočnosť, že sme zákazník nám nedáva právo žiadať o nič poburujúce alebo urážlivé, že je mimo medze. Hovoriť veci cez a aby hranice jasne navzájom, takže si môžete vychutnať erotiky, zvedavosť a sex hry, ktoré môžete hrať spoločne cez Cam, pretože je tiež možné pripojiť svoje vlastné tak, že ona môže vidieť.