PRÁCA PRE LIVEJASMIN

Vstúpiť do chatu

Livejasmin > Článku

Ako pracovať pre LiveJasmin

Prvá vec, aby zvážila, aby sa práca v LiveJasmin je, že má viac ako 2 000 000 denne návštevníkov, čo znamená, že je najviac navštevované sex webovej stránky na internete. Veľa z tohto úspechu je, pretože to bolo schopné rozšíriť a pracovať s mnohými webových stránok a webkamery miestnosti pobočiek, ktorí propagovať svoj produkt a používať jeho systém.

To znamená, že existuje veľa potenciálnych zákazníkov, ktorí zamestnávajú veľa webkamier, ktorí robia ich živobytie tým, že uspokojí svoje sexuálne túžby prostredníctvom webovej kamery. Asi 60.000 sú na výplatnej listine, ale to je naozaj odhadovaná celkom všetkých, ktorí niekedy pracovali pre túto spoločnosť, pretože nie všetky sú stále aktívne. Podľa môjho názoru je príliš vysoká postava. Jednoduchosť práce v LiveJasmin je ďalší dôvod, prečo veľa dievčat sú prijatí, skúste to, a ak nie je presvedčený, prestať pracovať.

Výhody

Podľa môjho názoru to sú hlavné výhody práce pre LiveJasmin:

Nevýhody

Vzhľadom k tomu, nič nie je dokonalé, tu sú niektoré nevýhody práce pre LiveJasmin, že by ste mali vedieť:

Podmienky pre prácu s LiveJasmin

Iste po prečítaní tohto, budete mať niektoré z nasledujúcich otázok: Aké sú podmienky pre prácu pre nich? Aký je minimálny mesačný poplatok? Aký je najlepší spôsob platby?

Počiatočné požiadavky na LiveJasmin sú veľmi jednoduché: byť legálneho veku, majú počítač s webovou kamerou a širokopásmové pripojenie s vysokou kvalitou. Neexistuje žiadny rozdiel v krajine, jazyk, vzhľad alebo sexuálne preferencie: medzi modely nájdete žena, muži, páry, skupiny, transvestitov a transsexuálov.

Byť open-zmýšľajúce, nie je strach zo sexuálnych preferencií a vkusu užívateľov, je nehanebné, keď sa nahý pred cudzími ľuďmi, a s určitým stupňom výstavy sa baviť robiť to sú základné vlastnosti v mojom pohľadu.

Môžete požiadať o registráciu a nájsť viac informácií v tomto oficiálnom odkaz LiveJasmin.

Poradenstvo

Najlepšie radu, že môžem dať, je byť trpezlivý, pretože najdôležitejšia vec je získať pravidelných zákazníkov. Spôsob, ako to urobiť, je byť ochotný tráviť čas s nimi, počúvať, a krôčik po kúsku, prinútiť ich, aby sa s nami zapojiť.

Pri spustení voľnosť webovej kamery, neúčtujeme vysoké sadzby za minútu, pretože to neznamená, že budete zarábať viac peňazí. Najlepšie je začať byť populárny a získať čo najviac návštevníkov a priaznivcov, ako je to možné. Akonáhle ste dosiahli to, zákazníci budú ochotní zaplatiť viac, aby vás videli, a potom to bude väčší zmysel pre zvýšenie cien a budú hodnota vám ako niečo viac exkluzívne, ako si nie ste pre každého. Našťastie, rýchlosť za minútu možno meniť toľkokrát, koľkokrát je žiaduce, takže môžete experimentovať pre seba a uvidíte, ako zarobiť viac peňazí.