Voľný kredity

Vstúpiť do chatu

Livejasmin > Článku

Ako získať zadarmo kredity

Update: s premiérou nového webu, Jasmin.com, ponuky pre odporúčania boli odstránené.

Myslím si, že to je otázka, že mnoho užívateľov LiveJasmin požiadali o viac ako jednu príležitosť, a môžem dokonca povedať, z osobnej skúsenosti, že aj súkromné modely sú požiadaní vo svojom vlastnom videochats. Pred poskytnutím poradenstva na túto tému, rád by som, aby dva body jasné, že považujem za veľmi dôležité, a že verím, že všetci užívatelia tohto webu by mal vedieť:

  1. Aako Webcam modely, alebo jednoducho "webkamery", nemáme chatovať Cam s cudzími ľuďmi a robiť takmer všetko, čo nás požiadať, aby sme ich uspokojiť sexuálne, pretože sme nymphomaniacs. Je to práca, aby sme mohli zarobiť peniaze. Nemáme pocit, že sa Cybersex po celú dobu. Nejsme nadržaný od chvíle, keď sme sa prebudiť, kým pôjdeme do postele. To neznamená, že sa mi nepáči, čo mám robiť, pretože ak by to bolo v prípade, určite by to urobiť. Preto, to dá rozum, že tam sú ukazuje, že budete musieť zaplatiť, a vy nemôžete dostať všetko zadarmo.
  2. tam je hovoriť v niektorých fórach a blogy o LiveJasmin programy na hack účty a získať úplne zadarmo kredity. Pre celú dobu, že som pracoval v tejto spoločnosti, všetky tieto informácie a programy sú falošné, tam dokonca boli užívatelia, ktorí tvrdili, že majú svoje počítače nakazených vírusmi alebo malware. To je jediný, koho môžem poradiť z mojej pozície, to nie je užitočné vystaviť sami inštaláciou týchto programov, pretože tam je oveľa viac stratiť.

S objasniť tieto body, nevadí mi zdieľať s vami tipy alebo triky aspoň získať nejaké bonusy. Ako? S programami a ponuky, ktoré možno sporadicky nájsť a ktoré sa menia v priebehu času. Neexistuje žiadny čarovný tajný vzorec pre toto.

Bonus pre novú registráciu

Ak sa zaregistrujete prvýkrát v videochat, dostanete 30 kreditov vo vašom účte automaticky, bez toho aby museli robiť nič iného. Je to uvítací bonus, ktorý môžete stráviť kedykoľvek sa vám páči.

Platiť kreditnou kartou

Zakaždým, keď používate kreditnú kartu na nákup kreditov, dostanete extra 10,99 na vašom účte, ak urobíte minimálnu objednávku.